برای ترجمه نصب کنندهٔ آنلاین پارچ نیاز به مترجم داریم

با سلام خدمت همه دوستان.
به تازگی ما یک نسخه از پارچ رو تحت عنوان پارچ آنلاین ایجاد کردیم که میاد و با استفاده از کالامارس توزیع رو نصب می‌کنه.

برای ترجمه بخش هایی از این نصب کنندهٔ به کمک شما دوستان نیاز داریم.

دوستان علاقمند به این کار لطفاً داخل همین انجمن(فروم) به صورت شخصی به من پیام بدن.

منظورتون از پارچ آنلاین چیه؟‌ یعنی پارچ لینوکس رو وب اجرا میشه؟ اگه روی وب اجرا میشه چه لزومی به کالامارس داره؟

ببخشید بابت سوال

درود، منظورم پارچ با نصب کنندهٔ آنلاین هستش مثل توزیع اندور که به صورت آنلاین نصب میشه.

متوجه شدم
تصمیم میگیرم احتمالا مشارکت کنم پیام میدم اینجا

1 Like

سلام من می‌تونم ترجمه کنم

1 Like

سلام بله میتونم مشارکت کنم
لینک ریپازیتوری رو بدین

1 Like

منظور از ترجمه ترجمه به فارسی هست؟

بله
چندنفر از دوستان هم اعلام کردن میتونن

یک سری فایل هستن که باید متن هاشون ترجمه بشه.

لینک مخزن:

و نمونه ترجمه:

کد زبان فارسی fa هستش.

توی چندتا فایل من اشتباهی IR استفاده کردم کد زبان رو.

CC: @mehr32

خیلی ممنون آخرین سوال رو هم خدمتتون بپرسم و بعد برم سراغ ترجمه
با سر هر فایلی که نیاز به ترجمه داره باید اون زبان رو انتخاب کنیم و متن ترجمه شده رو بذاریم مثل

i18n:
 name: "initialize pacman ... ranking mirrors ... copy pacman mirrorlist and keyring to target ..."
 name[de]: "Pacman initialisieren ... Mirrors ordnen ... Pacman-mirrorlist und Schlüsselbund kopieren ..."
 name[fi]: "alusta pacman ,,, järjestä peilipalvelimet ... kopioi pacman:n peililista ja avaimet kohteeseen ..."
 name[fr]: "initialiser pacman ... classement des miroirs ... copier la liste des miroirs pacman et le trousseau de clés vers la cible ..."
 name[it]: "inizializza pacman ... classifica i mirror ... copia la lista dei mirror di pacman e il portachiavi sul target ..."
 name[es]: "inicializar pacman ... ranking mirrors ... copiar pacman mirrorlist y llavero al objetivo ..."
 name[ru]: "инициализировать pacman ... ранжировать зеркала ... скопировать список зеркал pacman и связку ключей в цель ..."
 name[zh_CN]: "初始化 pacman ... 排名镜像 ... 将 pacman 镜像列表和密钥环复制到目标 ..."
 name[ja]: "pacmanを初期化します...ミラーをランク付けします... pacmanミラーリストとキーリングをターゲットにコピーします..."
 name[sv]: "initiera pacman ... rangordna speglar ... kopiera pacmans spegellista och nyckelring till mål ..."
 name[pt_BR]: "Iniciar pacman... Classificar espelhos... Copiar lista de espelhos do pacman e chaveiro do alvo..."

مثلا اینجا میگه اگه زبان انگلیسی بود فلان متن رو نشون بده اگه نبود فلان متن درسته دیگه؟

یکی از دوستان الان pr ارسال کردن و همشون رو ترجمه کردن :‌)

بازم ممنون ازتون

1 Like